1986 yılında ticari işletme olarak faaliyetlerine başlayan Ofis Depot Grubun gücü, mücevherat ve kuyumculuk imalat ve satışında yarım asrın aşkın tecrübeye dayanmaktadır. Güncel teknoloji ve trendleri takip eden tasarımları ile altın, pırlanta , gümüş ve her türlü takı ve mücevherat üretimlerinin ihracatını beş ( 5 ) kıtaya yapmaktadır.


İnovasyon, arge teknolojilerine verdiği önem, gelişime ve sürekli iyileştirmeye açık kalite anlayışı, koşulsuz müşteri ilişkileri yönetimi hizmetiyle hayata geçirdiği, gerçek müşteri memnuniyeti bütününde çalışmalarına devam etmektedir.

Ofis Depot; Lunica Jewel, Luni-Gold, Gaia Jewel, Dalman Silver, By Lunica Pırlanta, Aurum Skull markalarıyla yurtdışı ve yurtdışında tanınırlığını arttırmayı sürdürmektedir.

Aynı zamanda elektronik ve teknolojik ürünler toptan ve perakende satışı, cam ürünlerin tedariki, ithalat ve ihracatı , yüksek kaliteli teknolojik üretim alt yapısı ve E-ticaret alanlarında yatırımlar yaparak , faaliyetlerini genişletmeye devam etmektedir.